Shrift o'lchami: A A A
Цвет сайта: A A A A

«O'zbekiston mustaqilligiga 25 yil» esdalik nishonlari topshirildi

 Eng ulug', eng aziz ayyom – istiqlolimizning 25 yilligi arafasida “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi tomondan “Go'zal va betakrorimsan, muqaddas Vatanim, jonim senga fido, O'zbekistonim!” shiori ostida madaniy-ma'rifiy tadbirlar, uchrashuvlar, sport musobaqalari, suhbatlar bo'lib o'tmoqda.

     26 avgust kuni “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi va tizimdagi korxona va tashkilotlarda Mamlakatimiz mustaqilligini mustaxkamlash, uning iqtisodiy siyosiy-ijtimoiy, ilmiy, ma'naviy salohiyatini va mudofa qudratini yuksaltirish, davlatimiz sarxadlarining dahlsizligini ta'minlash, demokratik isloxatlarni amalga oshirish, tinchlik va barqarorlikni asrash va o'z vazifasini vijdonan bajarib kelayotgan bir gurux xodimlar “O'zbekiston Mustaqilligining 25 yillik esdalik nishonlari” bilan taqdirlandi.

 

35.jpg

 

1. Arabov Saidkul Amirovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi raisi

2. Bakirov Nizomiddin Jalilovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi raisining o'rinbosari

3. Jumagaldiev Usmanbay Ruzimmatovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi Iqtisodiyot, moliya va buxgalteriya hisobi boshqarmasi boshlig'i

4. Sultonov Nuriddin Abduxamidovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi Davlat chegaralarini delimitatsiya va demarkatsiya qilish bo'limi boshlig'i

5. Loginov Igor Yurevich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi Yer monitoringi bo'limi bosh mutaxassisi

6. Jabborov Odil Abdumalikovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Tuproq bonitirovkasi” sho''ba korxonasi rahbari

7. Ibragimov Orif Alimaxamatovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Kartografiya” DIIChK bosh muhandisi

8. Gulamkadirov Alisher Azatillaevich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Kartografiya” DIIChK bosh muhandisi

9. Imomqulov O'tkir Xotamovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Geodeziya va kartografiya milliy markazi” DUK bo'lim boshlig'i

10. Saidxanova Gulchexra Raxmatovna “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Geodeziya va kartografiya milliy markazi” DUK

11. Alimatova Maxmuda Xudayberganovna “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Markaziy aerogeodeziya” DUK bo'lim boshlig'i

12. Mirzaev Abdusattorxo'ja Muzaffarxo'ja o'g'li “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Markaziy aerogeodeziya” DUK bo'lim boshlig'i

13. Tulaganov Raxmonjon Axmadovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “Geoinformkadastr” DUK dala partiya bo'limida muhandis

14. Ochilov Shodiqul Shomurodovich “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi Davlat geodeziya nazorati inspektsiyasi etakchi geodezisti

15. Yuldasheva Lola Baxtiyarovna “Yergeodezkadastr” davlat qo'mitasi “O'zdaverloyixa” DILI etakchi muhandisi

     Tadbirda mukofotlanganlar Yer resurslari , geodeziya, kartografiya va davlat kadastri yo'nalishidagi e'tibori uchun Yurtboshimizga minnatdorlik bildirishdi.

 

33.jpg

 

Foydali resurslar